MENU

Mgr. PETR HRADECKÝ

Petr vyrostl ve Vrchlabí, ale od 15let šel za biatlonem do Letohradu, později Jablonce nad Nisou. Od dětství musel nadbytečnou energii někde spotřebovat, byla mu ”určena” cesta sportem. Po dlouholeté a velmi úspěšné reprezentaci ČR v biatlonu kdy získal titul juniorského mistra světa, stal se 3. nejúspěšnějším juniorským sportovcem roku 2006 a byl několikanásobný mistr republiky v dospělých se přesunul do Prahy kde se věnuje trenérství. Jeho rozsah je pestrý, je kondičním trenérem, instruktorem inline bruslení, běžeckého lyžování a běžeckým trenérem. Ve volném čase nejraději míří na hory, především Krkonoše jsou jeho srdcovkou. V létě běhá, jezdí na kajaku, na kolečkových lyžích, inlinech nebo na kole, chodí po horách a v zimě lyže v bílé stopě, ale i na svahu. Při tréninku s Petrem se můžete těšit, že se nezastavíte, zapojíte celé tělo, zamakáte si, ale zároveň rozumem a s důrazem na správné provedení cviků. Můžete od něj čekat výzvu v podobě nočního běhu Bohnice- Pražský hrad, koloběhu nebo odměnu v podobě beachvolejbalového turnaje. Vše co řekne je možné, proto nemá smysl odmlouvat.