MENU

Bootcamp Individual

 

Bootcamp Individual je program pro ty, kteří z jakéhokoliv důvodu nechtějí nebo nemohou cvičit ve skupině s ostatními, ale zároveň nechtějí přijít o možnost cvičit podle programu Bootcamps. Chybějící motivaci od ostatních klientů musí nahradit osobitější přístup trenéra a celý program je koncipován čistě individuálně. Tento program je vhodná i pro jednotlivce, kteří mají určitý zdravotní nebo jiný handicap, který jim neumožní být součástí skupinového Bootcamps programu.

Cílem programu Bootcamp Individual je pomocí intenzivnější spolupráce mezi trenérem a jednotlivcem dosáhnout maximálního výsledku s ohledem na specifické potřeby klienta. V ideálním případě se podaří dosáhnout toho, aby se klient byl schopný po určité době účastnit pravidelných Bootcamps programů společně s ostatními.

Náplní programu Bootcamps Individual je kombinace aerobního cvičení spolu s posilováním a vyrovnáváním veškerých pohybových disbalancí. Větší důraz se klade na protahování a kompenzaci specifických problematických oblastí.
Program Bootcamp Individual probíhá v stejných lokalitách a podmínkách jako ostatní programy Bootcamps. Hlavním rozdílem oproti dalším programům je skutečnost, že se nekoná žádná předem určená a pravidelná lekce. Všechny tréninky v rámci tohoto programu jsou domlouvány individuálně.

Tréninky probíhají ve venkovním prostředí, v ranních i odpoledních hodinách, v různých lokalitách a trvají vždy 75 minut. V zimním období se některé tréninky přesouvají do tělocvičen.

 

TRÉNINKY BOOTCAMPS NIC NEOMEZUJE:

  1. TRÉNUJEME JAK VENKU, TAK UVNITŘ
  2. V LÉTĚ A TAKY V ZIMĚ
  3. S VYUŽITÍM SPORTOVNÍCH POMŮCEK A TAKY BEZ NICH
  4. ŽÁDNÉ POČASÍ NÁS NEOMEZUJE ANI DÉŠŤ ANI SNÍH A BLÁTA SE TAKY NEBOJÍME
  5. TRÉNINK PROBÍHÁ I ZA PŘÍTOMNOSTI JENOM JEDNOHO KLIENTA
  6. NEJSTE ZÁVISLÝ NA JEDNÉ LOKALITĚ, MŮŽETE SI VYBÍRAT
  7. NENÍ TŘEBA ŽÁDNÉ SPECIALNÉ OBLEČENÍ ANI VYBAVENÍ

 Pokud máte zájem o tento produkt, prosím kontaktujte nás.

Kontaktujte nás