MENU

Bootcamp Extreme

Jde o nejnáročnější možný bootcamp program. Je to výzva pro všechny, kteří si již prošli programy Bootcamp Vital a Bootcamp Original a nebo pro Ty, kteří na své fyzické zdatnosti opravdu intenzivně pracují již delší čas. Bootcamp Extreme je pro ty nejzdatnější jedince, kteří si libují v překonávání sebe samého a tréninková bolest je pro ně nedílnou součástí každého dne. Tyto programy vedou velmi zdatní trenéři Bootcamps, kteří se z Vás vždy budou snažit dostat absolutní maximum. Pro tento program platí, že „bolest je mýtus“.

Tréninky probíhají ve venkovním prostředí, v ranních i odpoledních hodinách, v různých lokalitách. V zimním období se některé tréninky přesouvají do tělocvičen.

Každý trénink Bootcamp Extreme trvá 75minut a kromě prvních pár minut na zahřátí a rozcvičení, je každá další minuta plná intenzity a maximálního úsilí, bez možnosti společenské komunikace na téma, jaký kdo měl den!!!

Pro vstup do programu Bootcamp Extreme doporučujeme nejprve vyzkoušet následující testovou baterii, kterou pokud splníte, tak jste připraveni pro vstup do tohoto programu:

 1. 3km běh pod 12 minut
 2. 2x 30 opakování široké a úzké kliky s pauzou 30 sekund
 3. 10 opakování shybů nadhmatem
 4. 2 minuty dřepů – celkový počet nad 90 opakování
 5. Výdrž ve vzporu na loktech nad 120 sekund

TRÉNINKY BOOTCAMPS NIC NEOMEZUJE:

 1. TRÉNUJEME JAK VENKU, TAK UVNITŘ
 2. V LÉTĚ A TAKY V ZIMĚ
 3. S VYUŽITÍM SPORTOVNÍCH POMŮCEK A TAKY BEZ NICH
 4. ŽÁDNÉ POČASÍ NÁS NEOMEZUJE ANI DÉŠŤ ANI SNÍH A BLÁTA SE TAKY NEBOJÍME
 5. TRÉNINK PROBÍHÁ I ZA PŘÍTOMNOSTI JENOM JEDNOHO KLIENTA
 6. NEJSTE ZÁVISLÝ NA JEDNÉ LOKALITĚ, MŮŽETE SI VYBÍRAT
 7. NENÍ TŘEBA ŽÁDNÉ SPECIALNÉ OBLEČENÍ ANI VYBAVENÍ